RAC20-05SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-05SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC20-05SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
lomakkeissa: RAC20-05SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
  • Viesti
RAC20-05SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC20-05SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1626 pcs Tietolomake RAC20-05SA.pdf
Paino 0.243 lb (110.22g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
Sarja POWERLINE RAC20-A Virta (wattia) 20W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000089
RAC2005SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 79% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 4A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4A Hyväksynnät CE, cULus
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC20-0512TA-ST
RAC20-0512TA-ST
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 20W
Varastossa: 1127 pcs
ladata: RAC20-0512TA-ST.pdf
RFQ
RAC20-05SB
RAC20-05SB
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: CONV AC/DC 20W 5V OUT SNGL T/H