RAC20-09DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-09DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC20-09DA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
lomakkeissa: RAC20-09DA.pdf
  • Viesti
RAC20-09DA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC20-09DA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6233 pcs Tietolomake RAC20-09DA.pdf
Paino 0.243 lb (110.22g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
Sarja POWERLINE RAC20-A Virta (wattia) 20W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 20000681
RAC2009DA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±3% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 9V -9V 1.12A, 1.12A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.12A, 1.12A Hyväksynnät CE, cULus