RAC20-15SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-15SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC20-15SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
lomakkeissa: RAC20-15SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
  • Viesti
RAC20-15SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC20-15SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1813 pcs Tietolomake RAC20-15SA.pdf
Paino 0.243 lb (110.22g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
Sarja POWERLINE RAC20-A Virta (wattia) 20W
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 20000668
RAC2015SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.34A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.34A Hyväksynnät CE, cULus