RAC30-05SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC30-05SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC30-05SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
lomakkeissa: RAC30-05SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
  • Viesti
RAC30-05SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC30-05SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1552 pcs Tietolomake RAC30-05SA.pdf
Paino 0.467 lb (211.83g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
Sarja POWERLINE RAC30-A Virta (wattia) 30W
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000036
RAC3005SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±1%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 79% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6A Hyväksynnät CE, cULus