RAC40-12SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-12SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC40-12SA
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 40W 12V OUT SNGL T/H
lomakkeissa: RAC40-12SA.pdf
  • Viesti
RAC40-12SA: n tekniset tiedot
Osa numero RAC40-12SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 40W 12V OUT SNGL T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3046 pcs Tietolomake RAC40-12SA.pdf
Paino 0.618 lb (280.32g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Sarja POWERLINE RAC40-A Virta (wattia) 40W
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 21000055
RAC4012SA
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3.33A Hyväksynnät CE, cULus
Sovellukset Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RAC40-12DA-E-ST
RAC40-12DA-E-ST
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER +/-12V 40W
Varastossa: 5686 pcs
ladata: RAC40-12DA-E-ST.pdf
RFQ
RAC40-12SA-ST
RAC40-12SA-ST
valmistajat: RECOM Power