RAC40-15DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-15DB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAC40-15DB
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus 40W AC/DC CONV A 3KV
lomakkeissa: RAC40-15DB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
  • Viesti
RAC40-15DB: n tekniset tiedot
Osa numero RAC40-15DB Valmistaja RECOM Power
Kuvaus 40W AC/DC CONV A 3KV Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1061 pcs Tietolomake RAC40-15DB.pdf
Paino 0.618 lb (280.32g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.06" H (89.0mm x 63.5mm x 27.0mm)
Sarja POWERLINE RAC40-B Virta (wattia) 40W
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 20000855
RAC4015DB
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
kuorman asetus ±1% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 83% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.33A, 1.33A Hyväksynnät CE