RACD100-48
RECOM PowerRECOM Power
RACD100-48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACD100-48
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 2.1A
lomakkeissa: RACD100-48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
RACD100-48: n tekniset tiedot
Osa numero RACD100-48 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 2.1A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1833 pcs Tietolomake RACD100-48.pdf
Paino 2.1 lbs (952.5g) Voltage - lähtö 34 ~ 48 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Sarja LIGHTLINE RACD100
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 100W
Muut nimet 22000021
RACD10048
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 90.5%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 2.1A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 2.1A Hyväksynnät CE, EN, UL