RACD150-48
RECOM PowerRECOM Power
RACD150-48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACD150-48
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A
lomakkeissa: RACD150-48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
RACD150-48: n tekniset tiedot
Osa numero RACD150-48 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1769 pcs Tietolomake RACD150-48.pdf
Paino 2.1 lbs (952.5g) Voltage - lähtö 34 ~ 48 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Sarja LIGHTLINE RACD150
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 150W
Muut nimet 22000024
RACD15048
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 90%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 3.2A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 3.2A Hyväksynnät CE, EN, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RACD150-48-ENEC
RACD150-48-ENEC
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A
Varastossa: 4673 pcs
ladata: RACD150-48-ENEC.pdf
RFQ
RACD150-48-PSE
RACD150-48-PSE
valmistajat: RECOM Power