RACD20-700-LP
RECOM PowerRECOM Power
RACD20-700-LP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACD20-700-LP
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 2-31V 700MA
lomakkeissa: RACD20-700-LP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RACD20-700-LP: n tekniset tiedot
Osa numero RACD20-700-LP Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 2-31V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6286 pcs Tietolomake RACD20-700-LP.pdf
Voltage - lähtö 2 ~ 31 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 198VAC Jännite - tulo (Max) 264VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Terminal Block Koko / Dimension 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
Sarja LIGHTLINE RACD20-LP Arvioinnit IP20
Virta (wattia) 20W Muut nimet 21000292
Käyttölämpötila -20°C ~ 45°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OTP, OVP, SCP
tehokkuus 85% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 2 ~ 31 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 700mA
Hyväksynnät CB, CE, ENEC
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RACD20-500
RACD20-500
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 6-40V 500MA
Varastossa: 3223 pcs
ladata: RACD20-500.pdf
RFQ
RACD25-1050P
RACD25-1050P
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 16-24V 1.05A
Varastossa: 3504 pcs
ladata: RACD25-1050P.pdf
RFQ
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 6-29V 700MA