RACM18-12SER
RECOM PowerRECOM Power
RACM18-12SER Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACM18-12SER
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV AC/DC 18W 90-264VIN 12VOUT
lomakkeissa: RACM18-12SER.pdf
  • Viesti
RACM18-12SER: n tekniset tiedot
Osa numero RACM18-12SER Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 18W 90-264VIN 12VOUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2589 pcs Tietolomake RACM18-12SER.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 2.09" L x 2.00" W x 0.98" H (53.0mm x 51.0mm x 25.00mm) Sarja RACM18-ER
Virta (wattia) 18W Pakkaus / Case 4-DIP Module
Muut nimet 20001124
Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) kuorman asetus 1%
line asetus 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet IP Ratings, Universal Input tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 1.5A