RACT20-700-US
RECOM PowerRECOM Power
RACT20-700-US Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACT20-700-US
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA
lomakkeissa: RACT20-700-US.pdf
  • Viesti
RACT20-700-US: n tekniset tiedot
Osa numero RACT20-700-US Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5885 pcs Tietolomake RACT20-700-US.pdf
Paino 0.32 lb (145.15g) Voltage - lähtö 15 ~ 28 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 135VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style 5.5mm Socket, Screw Terminal
Koko / Dimension 5.41" L x 1.98" W x 0.91" H (137.5mm x 50.2mm x 23.0mm) Sarja LIGHTLINE RACT20
Arvioinnit IP20 Virta (wattia) 20W
Muut nimet 20000846
RACT20700US
Käyttölämpötila -30°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OTP, SCP tehokkuus 81%
himmennys Triac Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 15 ~ 28 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 700mA Hyväksynnät CE, cULus
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RACT20-350-US
RACT20-350-US
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 30-56V 350MA
Varastossa: 5457 pcs
ladata: RACT20-350-US.pdf
RFQ
RACV04-24
RACV04-24
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: LED DRIVER CV AC/DC 24V 170MA
Varastossa: 12949 pcs
ladata: RACV04-24.pdf
RFQ
RACT20-700
RACT20-700
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA