RACV20-24-LP
RECOM PowerRECOM Power
RACV20-24-LP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACV20-24-LP
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 830MA
lomakkeissa: RACV20-24-LP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
RACV20-24-LP: n tekniset tiedot
Osa numero RACV20-24-LP Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 830MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7009 pcs Tietolomake RACV20-24-LP.pdf
Voltage - lähtö 24V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 198VAC Jännite - tulo (Max) 264VAC
Tyyppi Constant Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Terminal Block Koko / Dimension 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
Sarja LIGHTLINE RACV20-LP Arvioinnit IP20
Virta (wattia) 20W Muut nimet 21000298
Käyttölämpötila -20°C ~ 45°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, SCP tehokkuus 84%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 830mA 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 830mA Hyväksynnät CB, CE, ENEC