RCOB-700A
RECOM PowerRECOM Power
RCOB-700A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RCOB-700A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 700MA
lomakkeissa: RCOB-700A.pdf
  • Viesti
RCOB-700A: n tekniset tiedot
Osa numero RCOB-700A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5355 pcs Tietolomake RCOB-700A.pdf
Voltage - lähtö 6 ~ 44 V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 198VAC Jännite - tulo (Max) 264VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 4.17" L x 2.64" W x 0.87" H (106.0mm x 67.0mm x 22.0mm)
Sarja LIGHTLINE RCOB-A Arvioinnit IP20
Virta (wattia) 31W Muut nimet 21000232
RCOB700A
Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, SCP
tehokkuus 84% himmennys Analog
Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 6 ~ 44 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 700mA