REC3.5-0505SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-0505SRW/R10/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-0505SRW/R10/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-0505SRW/R10/A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
  • Viesti
REC3.5-0505SRW/R10/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-0505SRW/R10/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2165 pcs Tietolomake REC3.5-0505SRW/R10/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 9V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Muut nimet 11000822
REC3.50505SRW/R10/A
REC350505SRWR10A
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 4.5V - 9V Input Nykyinen - Output (Max) 700mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL
REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Varastossa: 2158 pcs
ladata: REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-0505DRW/R8/A/X1
REC3.5-0505DRW/R8/A/X1
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 2335 pcs
ladata: REC3.5-0505DRW/R8/A/X1.pdf
RFQ
REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-0505SRW/R10/A/CTRL/X1