REC3.5-0524SRW/R10/C
Recom PowerRecom Power
REC3.5-0524SRW/R10/C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-0524SRW/R10/C
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus REGULATED DC/DC CONVERTER 3.5W 4
lomakkeissa: REC3.5-0524SRW/R10/C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
  • Viesti
REC3.5-0524SRW/R10/C: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-0524SRW/R10/C Valmistaja Recom Power
Kuvaus REGULATED DC/DC CONVERTER 3.5W 4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4145 pcs Tietolomake REC3.5-0524SRW/R10/C.pdf
Jännite - Working 3.5W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 24V
Jännite - tulo (Max) 9V Jännite - Dropout (tyypillinen) 4.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R RoHS-tila Tube
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial), Medical Polarisaatio 24-DIP Module, 9 Leads
Output Configuration 1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero REC3.5-0524SRW/R10/C line asetus 82%
ominaisuudet SCP Feature Pins 145mA
Laajennettu kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 145mA 4.5V - 9V Input Kuvaus REGULATED DC/DC CONVERTER 3.5W 4
Nykyinen - breakover 10kV (10000V)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC3.5-0524SRW/R10/C/X1
REC3.5-0524SRW/R10/C/X1
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 24V 3.5W