REC3.5-1209SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1209SRW/R10/C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-1209SRW/R10/C
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-1209SRW/R10/C.pdf
  • Viesti
REC3.5-1209SRW/R10/C: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-1209SRW/R10/C Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 9V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2608 pcs Tietolomake REC3.5-1209SRW/R10/C.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Muut nimet 11001039
REC3.51209SRW/R10/C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 388mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 388mA