REC3.5-1212SRW/R8/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1212SRW/R8/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-1212SRW/R8/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-1212SRW/R8/A.pdf
  • Viesti
REC3.5-1212SRW/R8/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-1212SRW/R8/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3016 pcs Tietolomake REC3.5-1212SRW/R8/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Muut nimet 11001151
REC3.51212SRW/R8/A
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 290mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 290mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC3.5-1215DRW/R10/A
REC3.5-1215DRW/R10/A
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Varastossa: 1994 pcs
ladata: REC3.5-1215DRW/R10/A.pdf
RFQ
REC3.5-1212SRW/R8/A/X1
REC3.5-1212SRW/R8/A/X1
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 3.5W
Varastossa: 2893 pcs
ladata: REC3.5-1212SRW/R8/A/X1.pdf
RFQ
REC3.5-1212SRW/R10/C
REC3.5-1212SRW/R10/C
ladata: REC3.5-1212SRW/R10/C.pdf
REC3.5-1212SRW/R10/A/CTRL
REC3.5-1212SRW/R10/A/CTRL
ladata: REC3.5-1212SRW/R10/A/CTRL.pdf
REC3.5-1212SRW/R8/A/CTRL
REC3.5-1212SRW/R8/A/CTRL