REC3.5-1215SRW/R8/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1215SRW/R8/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-1215SRW/R8/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-1215SRW/R8/A.pdf
  • Viesti
REC3.5-1215SRW/R8/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-1215SRW/R8/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2851 pcs Tietolomake REC3.5-1215SRW/R8/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Muut nimet 11001340
REC3.51215SRW/R8/A
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 233mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 233mA