REC3.5-4815DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4815DRW/R10/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-4815DRW/R10/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-4815DRW/R10/A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
REC3.5-4815DRW/R10/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-4815DRW/R10/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3592 pcs Tietolomake REC3.5-4815DRW/R10/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 117mA, 117mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC3.5-4812SRW/R8/A/CTRL
REC3.5-4812SRW/R8/A/CTRL
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 3.5W
Varastossa: 3161 pcs
ladata: REC3.5-4812SRW/R8/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-4815DRW/R10/A/X1
REC3.5-4815DRW/R10/A/X1
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W