REC3.5-4824SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4824SRW/R10/C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC3.5-4824SRW/R10/C
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 3.5W
lomakkeissa: REC3.5-4824SRW/R10/C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
  • Viesti
REC3.5-4824SRW/R10/C: n tekniset tiedot
Osa numero REC3.5-4824SRW/R10/C Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3592 pcs Tietolomake REC3.5-4824SRW/R10/C.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC3.5/R Virta (wattia) 3.5W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 145mA 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 145mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical