REC6-1209DRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1209DRW/R10/A/CTRL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC6-1209DRW/R10/A/CTRL
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-9V 6W
lomakkeissa: REC6-1209DRW/R10/A/CTRL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
REC6-1209DRW/R10/A/CTRL: n tekniset tiedot
Osa numero REC6-1209DRW/R10/A/CTRL Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-9V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2247 pcs Tietolomake REC6-1209DRW/R10/A/CTRL.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -9V
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC6/R Virta (wattia) 6W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 11000361
REC61209DRW/R10/A/CTRL
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 335mA, 335mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 335mA, 335mA
Ohjaustoiminnot Enable, Active Low Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC6-1209DRW/R10/A/CTRL/X1
REC6-1209DRW/R10/A/CTRL/X1
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-9V 6W