REC6-1212SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1212SRW/R10/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC6-1212SRW/R10/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 6W
lomakkeissa: REC6-1212SRW/R10/A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
  • Viesti
REC6-1212SRW/R10/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC6-1212SRW/R10/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2214 pcs Tietolomake REC6-1212SRW/R10/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC6/R Virta (wattia) 6W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 11001293
REC61212SRW/R10/A
REC61212SRWR10A
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 500mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC6-1212SRW/R10/C
REC6-1212SRW/R10/C
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 6W
Varastossa: 2038 pcs
ladata: REC6-1212SRW/R10/C.pdf
RFQ
REC6-1212SRW/R10/A/X1
REC6-1212SRW/R10/A/X1
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 6W
Varastossa: 2290 pcs
ladata: REC6-1212SRW/R10/A/X1.pdf
RFQ
REC6-1212SRW/R10/A/CTRL/X1
REC6-1212SRW/R10/A/CTRL/X1
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 6W