REC6-1224SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1224SRW/R10/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC6-1224SRW/R10/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 6W
lomakkeissa: REC6-1224SRW/R10/A.pdf
  • Viesti
REC6-1224SRW/R10/A: n tekniset tiedot
Osa numero REC6-1224SRW/R10/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2596 pcs Tietolomake REC6-1224SRW/R10/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC6/R Virta (wattia) 6W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 11001673
REC61224SRW/R10/A
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 250mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 250mA