REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 6W
lomakkeissa: REC6-2415DRW/R10/A/CTRL.pdf
  • Viesti
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL: n tekniset tiedot
Osa numero REC6-2415DRW/R10/A/CTRL Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2256 pcs Tietolomake REC6-2415DRW/R10/A/CTRL.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC6/R Virta (wattia) 6W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 11000739
REC62415DRW/R10/A/CTRL
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 200mA, 200mA
Ohjaustoiminnot Enable, Active Low Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL/X1
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL/X1
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Varastossa: 1866 pcs
ladata: REC6-2415DRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC6-2412SRW/R8/A/CTRL
REC6-2412SRW/R8/A/CTRL
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 6W
Varastossa: 2839 pcs
ladata: REC6-2412SRW/R8/A/CTRL.pdf
RFQ
REC6-2415DRW/R10/A/X1
REC6-2415DRW/R10/A/X1
ladata: REC6-2415DRW/R10/A/X1.pdf
REC6-2415DRW/R10/A
REC6-2415DRW/R10/A