REC6-4812DRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4812DRW/R10/A/CTRL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REC6-4812DRW/R10/A/CTRL
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 6W
lomakkeissa: REC6-4812DRW/R10/A/CTRL.pdf
  • Viesti
REC6-4812DRW/R10/A/CTRL: n tekniset tiedot
Osa numero REC6-4812DRW/R10/A/CTRL Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1741 pcs Tietolomake REC6-4812DRW/R10/A/CTRL.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 10kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja ECONOLINE REC6/R Virta (wattia) 6W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Muut nimet 11000550
REC64812DRW/R10/A/CTRL
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 250mA, 250mA