REM10-2424SW/C
RECOM PowerRECOM Power
REM10-2424SW/C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REM10-2424SW/C
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 10W
lomakkeissa: 1.REM10-2424SW/C.pdf2.REM10-2424SW/C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
7 pcs
  • Viesti
REM10-2424SW/C: n tekniset tiedot
Osa numero REM10-2424SW/C Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1419 pcs Tietolomake 1.REM10-2424SW/C.pdf2.REM10-2424SW/C.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 5.0kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja REM10 Virta (wattia) 10W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 51000410 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 416mA