REM3-243.3SW/A
RECOM PowerRECOM Power
REM3-243.3SW/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REM3-243.3SW/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W
lomakkeissa: 1.REM3-243.3SW/A.pdf2.REM3-243.3SW/A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
7 pcs
  • Viesti
REM3-243.3SW/A: n tekniset tiedot
Osa numero REM3-243.3SW/A Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1916 pcs Tietolomake 1.REM3-243.3SW/A.pdf2.REM3-243.3SW/A.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 5.0kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja REM3 Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 51000096 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 1A