REM6-243.3SW/A
Recom PowerRecom Power
REM6-243.3SW/A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: REM6-243.3SW/A
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus CONV DC/DC 6W 9-36VIN 3.3VOUT
lomakkeissa: 1.REM6-243.3SW/A.pdf2.REM6-243.3SW/A.pdf
  • Viesti
REM6-243.3SW/A: n tekniset tiedot
Osa numero REM6-243.3SW/A Valmistaja Recom Power
Kuvaus CONV DC/DC 6W 9-36VIN 3.3VOUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1482 pcs Tietolomake 1.REM6-243.3SW/A.pdf2.REM6-243.3SW/A.pdf
Jännite - Working 6W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 3.3V
Jännite - tulo (Max) 36V Jännite - Dropout (tyypillinen) 9V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja REM6 RoHS-tila Tube
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial), Medical Polarisaatio 24-DIP Module, 5 Leads
Output Configuration 1 Muut nimet 51000240
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero REM6-243.3SW/A
line asetus 83% ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Feature Pins 1.8A Laajennettu kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 9V - 36V Input
Kuvaus CONV DC/DC 6W 9-36VIN 3.3VOUT Nykyinen - breakover 5.0kV (5000V)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
REM6-4805D/A/CTRL
REM6-4805D/A/CTRL
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 6W
Varastossa: 1408 pcs
ladata: REM6-4805D/A/CTRL.pdf
RFQ
REM6-243.3SW/A/CTRL
REM6-243.3SW/A/CTRL
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 6W