RGZ-243.3D
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-243.3D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RGZ-243.3D
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
lomakkeissa: RGZ-243.3D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
  • Viesti
RGZ-243.3D: n tekniset tiedot
Osa numero RGZ-243.3D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8657 pcs Tietolomake RGZ-243.3D.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -3.3V
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Sarja ECONOLINE RGZ Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Muut nimet 10011405
RGZ243.3D
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 303mA, 303mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA, 303mA
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RGZ-3.305D/HP
RGZ-3.305D/HP
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Varastossa: 6996 pcs
ladata: RGZ-3.305D/HP.pdf
RFQ
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Varastossa: 8429 pcs
ladata: RGZ-2415D/HP.pdf
RFQ
RGZ-243.3D/HP
RGZ-243.3D/HP
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
ladata: RGZ-243.3D/HP.pdf
RGZ-2424D/H
RGZ-2424D/H
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-24V 2W
ladata: RGZ-2424D/H.pdf
RGZ-243.3D/H
RGZ-243.3D/H
ladata: RGZ-243.3D/H.pdf
RGZ-243.3D/P
RGZ-243.3D/P