RP30-2415DF
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2415DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RP30-2415DF
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 30W
lomakkeissa: RP30-2415DF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Viesti
RP30-2415DF: n tekniset tiedot
Osa numero RP30-2415DF Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1224 pcs Tietolomake RP30-2415DF.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Sarja POWERLINE RP30-F Virta (wattia) 30W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 30001076
RP30-2415DF-ND
RP302415DF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 1A, 1A
Ohjaustoiminnot Enable, Active High Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RP30-2415DFW
RP30-2415DFW
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Varastossa: 1041 pcs
ladata: RP30-2415DFW.pdf
RFQ
RP30-2415DF/N-HC
RP30-2415DF/N-HC
valmistajat: RECOM Power
Varastossa: 960 pcs
ladata: RP30-2415DF/N-HC.pdf
RFQ
RP30-2415DFW-HC
RP30-2415DFW-HC
Varastossa: 1212 pcs
ladata: RP30-2415DFW-HC.pdf
RP30-2415DF/N
RP30-2415DF/N