RP30-4805DF
RECOM PowerRECOM Power
RP30-4805DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RP30-4805DF
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 30W
lomakkeissa: RP30-4805DF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
9 pcs
  • Viesti
RP30-4805DF: n tekniset tiedot
Osa numero RP30-4805DF Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1190 pcs Tietolomake RP30-4805DF.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -5V
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Sarja POWERLINE RP30-F Virta (wattia) 30W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 30001077
RP304805DF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 3A, 3A
Ohjaustoiminnot Enable, Active High Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RP30-4805DFW
RP30-4805DFW
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 30W