RPMD15-2415DFW
RECOM PowerRECOM Power
RPMD15-2415DFW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPMD15-2415DFW
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER +/-15V 15W
lomakkeissa: RPMD15-2415DFW.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 813 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
RPMD15-2415DFW: n tekniset tiedot
Osa numero RPMD15-2415DFW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER +/-15V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 813 pcs Tietolomake RPMD15-2415DFW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - tulo (Min) 9.5V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Sarja POWERLINE Power Modules Virta (wattia) 15W
Pakkaus Bulk Muut nimet 30002386
RPMD152415DFW
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus -
Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA Hyväksynnät CE