RPP20-2405SW
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-2405SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPP20-2405SW
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 20W
lomakkeissa: RPP20-2405SW.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 733 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
RPP20-2405SW: n tekniset tiedot
Osa numero RPP20-2405SW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 733 pcs Tietolomake RPP20-2405SW.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.46" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Sarja POWERLINE+ RPP20-W Virta (wattia) 20W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 30900324
RPP202405SW
Käyttölämpötila -45°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 88.1%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 4A