RPP20-2412SW
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-2412SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPP20-2412SW
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 20W
lomakkeissa: RPP20-2412SW.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 834 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
RPP20-2412SW: n tekniset tiedot
Osa numero RPP20-2412SW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 834 pcs Tietolomake RPP20-2412SW.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.46" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Sarja POWERLINE+ RPP20-W Virta (wattia) 20W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 30900331
RPP202412SW
Käyttölämpötila -45°C ~ 95°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 88.1%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 1.67A
Ohjaustoiminnot Enable, Active High Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RPP20-2412S/N
RPP20-2412S/N
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 20W
Varastossa: 3099 pcs
ladata: RPP20-2412S/N.pdf
RFQ
RPP20-2412SW/N
RPP20-2412SW/N
valmistajat: RECOM Power