RSD-053.3-R
RECOM PowerRECOM Power
RSD-053.3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSD-053.3-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
lomakkeissa: RSD-053.3-R.pdf
  • Viesti
RSD-053.3-R: n tekniset tiedot
Osa numero RSD-053.3-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3215 pcs Tietolomake RSD-053.3-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -3.3V
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Sarja ECONOLINE RSD Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Muut nimet 10012140
RSD053.3R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 4.5V - 5.5V Input Nykyinen - Output (Max) 152mA, 152mA