RSS-053.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
RSS-053.3/P-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSS-053.3/P-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
lomakkeissa: RSS-053.3/P-R.pdf
  • Viesti
RSS-053.3/P-R: n tekniset tiedot
Osa numero RSS-053.3/P-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6133 pcs Tietolomake RSS-053.3/P-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.50" L x 0.32" W x 0.29" H (12.8mm x 8.2mm x 7.3mm)
Sarja ECONOLINE RSS Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Muut nimet 10012974
RSS053.3/PR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 4.5V - 5.5V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA