RTS-123.3-R
RECOM PowerRECOM Power
RTS-123.3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RTS-123.3-R
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
lomakkeissa: RTS-123.3-R.pdf
  • Viesti
RTS-123.3-R: n tekniset tiedot
Osa numero RTS-123.3-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2993 pcs Tietolomake RTS-123.3-R.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 10.8V Jännite - tulo (Max) 13.2V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.8mm x 9.3mm x 9.0mm)
Sarja ECONOLINE RTS Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Muut nimet 10013571
RTS123.3R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 606mA
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RTS-123.3
RTS-123.3
valmistajat: RECOM Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V 2W