RV-243.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
RV-243.3D/R8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV-243.3D/R8
Valmistaja / merkki: RECOM Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
lomakkeissa: RV-243.3D/R8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
RV-243.3D/R8: n tekniset tiedot
Osa numero RV-243.3D/R8 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3536 pcs Tietolomake RV-243.3D/R8.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -3.3V
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 8kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Sarja ECONOLINE RV/R Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 14 Leads
Muut nimet 19900273
RV243.3D/R8
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 70 ~ 78%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 300mA, 300mA