110C3-433A
RF SolutionsRF Solutions
110C3-433A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 110C3-433A
Valmistaja / merkki: RF Solutions
Tuotteen Kuvaus AM 433MHZ POCKET KEYFOB 3 SW, 10
lomakkeissa: 110C3-433A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
110C3-433A: n tekniset tiedot
Osa numero 110C3-433A Valmistaja RF Solutions
Kuvaus AM 433MHZ POCKET KEYFOB 3 SW, 10 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5475 pcs Tietolomake 110C3-433A.pdf
Jännite - Supply 12V Sarja -
Herkkyys - Virta - Output -
Modulation tai Protocol AM, FM Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä - toiminto Transmitter
Taajuus 433MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus RF Transmitter 433MHz AM, FM Datanopeus (maksimi) -