ALPHA-RX433S
RF SolutionsRF Solutions
ALPHA-RX433S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALPHA-RX433S
Valmistaja / merkki: RF Solutions
Tuotteen Kuvaus RECEIVER RF ALPHA 5.4V 433MHZ
lomakkeissa: ALPHA-RX433S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
17 pcs
  • Viesti
ALPHA-RX433S: n tekniset tiedot
Osa numero ALPHA-RX433S Valmistaja RF Solutions
Kuvaus RECEIVER RF ALPHA 5.4V 433MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11252 pcs Tietolomake ALPHA-RX433S.pdf
Jännite - Supply 2.2 V ~ 5.4 V Toimittaja Device Package Module
Sarja - Herkkyys -100dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet ALPHARX433S Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol FM, FSK
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 433MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus - RF Receiver FM, FSK 433MHz -100dBm 115.2kbps PCB, Surface Mount Module Datanopeus (maksimi) 115.2kbps
data Interface Solder Pad Nykyinen - Vastaanotto 11mA