QAM-RX1-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-RX1-433 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QAM-RX1-433
Valmistaja / merkki: RF Solutions
Tuotteen Kuvaus MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SMT
lomakkeissa:
  • Viesti
QAM-RX1-433: n tekniset tiedot
Osa numero QAM-RX1-433 Valmistaja RF Solutions
Kuvaus MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5314 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.3V Toimittaja Device Package -
Sarja - Herkkyys -112dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet QAMRX1433 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol AM
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 433MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus - RF Receiver AM 433MHz -112dBm PCB, Surface Mount Datanopeus (maksimi) -
data Interface PCB, Surface Mount Nykyinen - Vastaanotto 6mA