SMARTALPHA-868
RF SolutionsRF Solutions
SMARTALPHA-868 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMARTALPHA-868
Valmistaja / merkki: RF Solutions
Tuotteen Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
lomakkeissa: SMARTALPHA-868.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
SMARTALPHA-868: n tekniset tiedot
Osa numero SMARTALPHA-868 Valmistaja RF Solutions
Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5846 pcs Tietolomake SMARTALPHA-868.pdf
Jännite - Supply 3.3V Hyödynnetään IC / Part -
Sarja - Sarjaliitännät -
Herkkyys -110dBm RF perhe / vakio General ISM < 1GHz
protokolla - Virta - Output 0dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 16-DIP Module
Muut nimet SMARTALPHA-868F
SMARTALPHA-868F-ND
SMARTALPHA868
Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
modulaatio GFSK muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 868MHz
Datanopeus 86.2kbps Nykyinen - Lähettävät 24mA
Nykyinen - Vastaanotto 13mA antennin tyyppi Not Included