R2005240P12
RFMDRFMD
RFMD
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R2005240P12
Valmistaja / merkki: RFMD
Tuotteen Kuvaus IC AMP CATV 5MHZ-200MHZ SOT115J
lomakkeissa: R2005240P12.pdf
  • Viesti
R2005240P12: n tekniset tiedot
Osa numero R2005240P12 Valmistaja RFMD
Kuvaus IC AMP CATV 5MHZ-200MHZ SOT115J Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4895 pcs Tietolomake R2005240P12.pdf
Jännite - Supply 12V Test Frequency -
Toimittaja Device Package SOT-115J Sarja -
RF Tyyppi CATV Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SOT-115J P1dB -
Noise Kuva 3.8dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Saada 24dB
Taajuus 5MHz ~ 200MHz Yksityiskohtainen kuvaus RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 200MHz SOT-115J
Nykyinen - Supply 360mA