106FX2-SC
Red Lion ControlsRed Lion Controls
106FX2-SC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 106FX2-SC
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus NETWORK SWITCH-UNMANAGED 6 PORT
lomakkeissa: 106FX2-SC.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 317 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
106FX2-SC: n tekniset tiedot
Osa numero 106FX2-SC Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus NETWORK SWITCH-UNMANAGED 6 PORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 317 pcs Tietolomake 106FX2-SC.pdf
Jännite - Input 10 ~ 30VDC Tyyppi Switch - Unmanaged
Sarja - SFP / XFP-tyyppi -
SFP / XFP-portit - Muut nimet 106FX2-SC-ND
RLC268
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Porttien lukumäärä 6
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Fiber Type 100BASE-FX (Multimode) Fiber Ports 2
Kuparityyppi 10/100 Kupariportit 4
Liitintyyppi RJ45, SC kokoonpano Fixed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
106FX2-SC-MDR
106FX2-SC-MDR
valmistajat: Red Lion Controls
Kuvaus: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 6 PORT
Varastossa: 307 pcs
ladata: 106FX2-SC-MDR.pdf
RFQ
106DER2R5SGW
106DER2R5SGW
valmistajat: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP 10F -20%, +50% 2.5V T/H
Varastossa: 74531 pcs
ladata: 106DER2R5SGW.pdf
RFQ
106FX2-ST
106FX2-ST
valmistajat: B+B SmartWorx, Inc.
Varastossa: 247 pcs
ladata: 106FX2-ST.pdf
106FX2-SC-MDR
106FX2-SC-MDR
Varastossa: 301 pcs
ladata:
106E
106E
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: TRANSFORMER AUDIO 600CT/600
Varastossa: 3852 pcs
ladata: 106E.pdf
106F
106F
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: SHEARS ADJUSTABLE TENSION
ladata: 106F.pdf