110FX2-ST
Red Lion ControlsRed Lion Controls
110FX2-ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 110FX2-ST
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
lomakkeissa: 110FX2-ST.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 173 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 173 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
110FX2-ST: n tekniset tiedot
Osa numero 110FX2-ST Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 173 pcs Tietolomake 110FX2-ST.pdf
Jännite - Input 10 ~ 49VDC Tyyppi Switch - Unmanaged
Sarja - SFP / XFP-tyyppi -
SFP / XFP-portit - Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C
Porttien lukumäärä 10 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Fiber Type 100BASE-FX (Multimode)
Fiber Ports 2 Kuparityyppi 10/100
Kupariportit 8 Liitintyyppi RJ45, ST
kokoonpano Fixed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
110FXE2-ST-15
110FXE2-ST-15
valmistajat: Red Lion Controls
Kuvaus: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
Varastossa: 145 pcs
ladata: 110FXE2-ST-15.pdf
RFQ
110DC
110DC
valmistajat: 3M
Kuvaus: SCOTCH INDOOR MOUNTING TAPE
Varastossa: 25062 pcs
ladata:
RFQ
110FX2-SC
110FX2-SC
valmistajat: B+B SmartWorx, Inc.
Varastossa: 138 pcs
ladata: 110FX2-SC.pdf
110EET
110EET
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 110A 690VAC/500VDC