ATB10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
ATB10000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATB10000
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
lomakkeissa: ATB10000.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 992 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ATB10000: n tekniset tiedot
Osa numero ATB10000 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 992 pcs Tietolomake ATB10000.pdf
tekniset tiedot With Terminal Block for 16 BCD Data Inputs Sarja Apollo
Muut nimet ATB10000-ND
RLC431
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sisältää -
lisävaruste tyyppi Accessory Board
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATB107M016
ATB107M016
valmistajat: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Varastossa: 4945 pcs
ladata: ATB107M016.pdf
RFQ
ATB 2080
ATB 2080
valmistajat: Astro Tool Corp.
Kuvaus: TOOL REMOVAL 20 GA
Varastossa: 1114 pcs
ladata: ATB 2080.pdf
RFQ
ATB106M035
ATB106M035
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
ladata: ATB106M035.pdf
valmistajat: Astro Tool Corp.
Kuvaus: TOOL INSERTION/REMOVAL 2 GA
ladata: ATB 3062-2.pdf
ATB106M025
ATB106M025
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD