DLC01001
Red Lion ControlsRed Lion Controls
DLC01001 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLC01001
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus CONTROL TEMP/PROCESS 24V 18-36V
lomakkeissa: DLC01001.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 215 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 215 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
DLC01001: n tekniset tiedot
Osa numero DLC01001 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus CONTROL TEMP/PROCESS 24V 18-36V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 215 pcs Tietolomake DLC01001.pdf
Paino 0.657 lb (298.01g) Jännite - Supply 24VAC, 18 ~ 36VDC
Sarja DLC Paneeli Leikkaus Mitat -
lähtö Tyyppi Analog (3), Solid State (2) Muut nimet DLC01001-ND
RLC452
Käyttölämpötila -20°C ~ 65°C Merkkien määrä per rivi -
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant input Range -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, -5 ~ 56mV
Tulosuoja - ominaisuudet Excitation Supply
näytön tyyppi - Näytön merkit - korkeus -
Yksityiskohtainen kuvaus Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, R, S, T) 24VAC, 18 ~ 36VDC DIN Rail Valvontatapa On/Off, Proportional (PID)
Communications RS-485 (Modbus)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DLC00001
DLC00001
valmistajat: Red Lion Controls
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROCESS 24V 18-36V
Varastossa: 289 pcs
ladata: DLC00001.pdf
RFQ
DLC-2-N4
DLC-2-N4
valmistajat: Curtis Industries
Kuvaus: CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS
Varastossa: 184 pcs
ladata: DLC-2-N4.pdf
RFQ
DLC03A-05
DLC03A-05
valmistajat: MEAN WELL
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-5V 3W
Varastossa: 8531 pcs
ladata: DLC03A-05.pdf
DLC-3-N4
DLC-3-N4
valmistajat: Curtis Industries
Kuvaus: CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS
Varastossa: 222 pcs
ladata: DLC-3-N4.pdf
DLC03B-15
DLC03B-15
valmistajat: MEAN WELL
Kuvaus: DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Varastossa: 10920 pcs
ladata: DLC03B-15.pdf
DLC-1-N4
DLC-1-N4
Kuvaus: CONTROL LIQ LEVEL 120VAC CHASSIS