IMP23161
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMP23161 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMP23161
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT
lomakkeissa: IMP23161.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 139 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
IMP23161: n tekniset tiedot
Osa numero IMP23161 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139 pcs Tietolomake IMP23161.pdf
Paino 1.2 lbs (544.3g) Jännite - Supply 115VAC, 230VAC
Tyyppi Process Meter päättyminen Style Screw Terminal
Sarja Apollo Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi - Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Mittausetäisyys 0 ~ 50mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Excitation Supply, Serial Communications Output näytön tyyppi LED - Red Characters
Näytön merkit - korkeus 0.560" (14.20mm) Yksityiskohtainen kuvaus Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount