P4810000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
P4810000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P4810000
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus CONTROL PROCESS REL OUT 85-250V
lomakkeissa: 1.P4810000.pdf2.P4810000.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 378 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P4810000: n tekniset tiedot
Osa numero P4810000 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus CONTROL PROCESS REL OUT 85-250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 378 pcs Tietolomake 1.P4810000.pdf2.P4810000.pdf
Paino 0.38 lb (172.37g) Jännite - Supply 85 ~ 250VAC
Tyyppi Process Controller päättyminen Style Screw Terminal
Sarja P48 Paneeli Leikkaus Mitat Square - 45.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi Relay Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Merkkien määrä per rivi 4, 4 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet - näytön tyyppi LED - Dual Color Characters
Näytön merkit - korkeus 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Yksityiskohtainen kuvaus Process Controller 85 ~ 250VAC Panel Mount