PCU12004
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PCU12004 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCU12004
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
lomakkeissa: PCU12004.pdf
  • Viesti
PCU12004: n tekniset tiedot
Osa numero PCU12004 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3039 pcs Tietolomake PCU12004.pdf
Paino 1.3 lbs (589.7g) Jännite - Supply 115/230VAC
Tyyppi Process Controller päättyminen Style Screw Terminal
Sarja PCU Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi Analog (2), Option Cards Available Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Merkkien määrä per rivi 4, 4 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet - näytön tyyppi LED - Dual Color Characters
Näytön merkit - korkeus 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Yksityiskohtainen kuvaus Process Controller 115/230VAC Panel Mount